Celebrity

■ Daesang ရရှိခဲ့တဲ့ Kim Jong Kook နဲ့ 2020 SBS Entertainment Awards ဆုရသူများ

— – – – ဒီဇင်ဘာ (၁၉) ရက်ညက ကျင်းပခဲ့တဲ့ 2020 SBS Entertainment Awards ဆုပေးပွဲမှာ ဆုရရှိသူစာရင်းအပြည့်အစုံကတော့ …

2020 SBS Entertainment Awards ပွဲမှာ Host တွေအဖြစ် Lee Seung Gi, Shin Dong Yup နဲ့ ASTRO အဖွဲ့ Cha Eun Woo တို့ ဆောင်ရွက်ခဲ့ပြီး ကိုဗစ်ကြောင့် Red Carpet တွေ ဘာတွေ ပြုလုပ်ခဲ့ခြင်းမရှိဘူးလို့ သိရပါတယ်။ 2020 SBS Entertainment Awards ပွဲမှာ Running အဖွဲ့ဝင် Kim Jong Kook က Daesang ဆု ရရှိခဲ့ပြီး ဆုရရှိသူစာရင်းအပြည့်အစုံကတော့ အောက်ပါအတိုင်း ဖြစ်ပါတယ်။

Grand Award (Daesang): Kim Jong Kook (“Running Man,” “My Ugly Duckling”)

Producers’ Award: Yang Se Hyung (“Master in the House,” “Delicious Rendezvous”)

Top Excellence Award (Show/Variety): HaHa (“Running Man”), Jang Yoon Jung (“K-Trot in Town”)

Top Excellence Award (Reality): Kim Heechul (“Delicious Rendezvous,” “My Ugly Duckling”), Lee Sang Min (“My Ugly Duckling”)

Top Excellence in Programming Award: “My Ugly Duckling”

Excellence Award (Reality): Jung In Sun (“Baek Jong Won’s Alley Restaurant”), Kim Kwang Gyu (“Burning Youth”)

Excellence Award (Show/Variety): Kim Dong Hyun (“Master in the House,” “Telegna”), Jang Do Yeon (“Telegna,” “2020 Tail”)

Excellence in Programming Award: “Delicious Rendezvous,” “K-Trot in Town”

Hot Star Award (OTT): Lee Seung Gi (“Master in the House”), Park Na Rae and Jang Do Yeon (“PJ Date Consulting”)

Special Legend Award: Lee Sung Mi and Lee Kyung Shil (“Truth Game”), Lee Bong Won and Choi Yang Rak (“Good Friends”), Im Sung Hoon (“Capture the Moment How Is That Possible”), Choi Hwa Jung (“Choi Hwa Jung’s Power Time”), Lee Hong Ryul (“Lee Hong Ryul Show”)

Golden Content Award: “Running Man,” “Law of the Jungle”

Best Couple: Im Won Hee and Jung Suk Yong (“My Ugly Duckling”)

Best Entertainer: Shin Sung Rok (“Master in the House”), Park Sun Young (“Burning Youth”)

Best Teamwork: “Same Bed Different Dreams 2 – You Are My Destiny”

SBS Honorary Employee Award: Seo Jang Hoon (“My Ugly Duckling,” “Handsome Tigers,” “Same Bed Different Dreams 2”)

Public Interest Variety Award: Kim Sung Joo (“Baek Jong Won’s Alley Restaurant”)

Scene Stealer Award: Tak Jae Hoon (“My Ugly Duckling”)

Screenwriter Award (Variety): Yook So Young (“My Ugly Duckling,” “K-Trot in Town”), Hwang Bo Kyung (“Baek Jong Won’s Alley Restaurant,” “Delicious Rendezvous”), Lee Hae Yeon (“2020 Tail”)

Radio DJ Award: Kim Chang Wan (“This Beautiful Morning”)

Rookie Radio Award: Heo Ji Woong (“Heo Ji Woong Show”)

Rookie Award: Cha Eun Woo (“Master in the House”), Jessi (“Showterview with Jessi”), Oh Min Seok (“My Ugly Duckling”)

— ဃဲ
Ref: Soompi

*** Next In ဝက်ဘ်ဆိုက်နှင့် Facebook Page များတွင် ဖော်ပြထားသည့် သတင်းများကို အခြား Page၊ Blog၊ Website များတွင် ကူးယူဖော်ပြခွင့် မပြုပါ။ ထို့ကြောင့် Next In ၏ တင်ဆက်မှုများကို ကူးယူဖော်ပြခြင်း မလုပ်ကြပါရန် အနူးအညွှတ် မေတ္တာရပ်ခံအပ်ပါသည် ***

You cannot copy content of this page